5.klasei lekcija par velodrošību
Ceturtdien, 19.septembrī, pie 5.klases skolēniem viesojās klasesbiedra Markusa Ločmeļa tētis Māris Ločmelis un “Hawaii ekspress” veikala vadītājs un velo komandas menedžeris Roberts Draugs.
 
Viņi pastāstīja par riteņbraucēju personīgo drošību, atgādināja par ceļu satiksmes drošības noteikumiem un klātienē nodemonstrēja dažādus velosipēdu veidus, velosipēdistu apģērbu, inventāru, aksesuārus un ekipējumu, kas patiesi noder un pasargā izbraukuma laikā. Ar neslēptu interesi mēs uzzinājām daudz jaunu lietu par drošu velobraukšanu, apskatījām un aptaustījām visu inventāru. Bija forši!
 
Paldies par atsaucību un aizraujošo nodarbību Markusam, Mārim un Robertam!
 
Skolotāja Dace Lazda.
 
 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *