Kas ir brīvā laika centrs “Jota”? 

Brīvā laika centrs ”Jota” ir satikšanās vieta, kur bērni un jaunieši vecumā no 7 līdz 25 gadiem var izvēlēties nodarbošanos saturīgai brīvā laika pavadīšanai. Centrs ir Rīgas 1. Kristīgās pamatskolas struktūrvienība.

Darba laiks: 

Darba dienu no plkst. 12:00 līdz 18:00

Adrese:

Avotu iela 44, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1009

Ko Jotā var darīt?

Centrā ir 8 spēļu telpas, pagalms un atsevišķa virtuvīte. Ir neliela izmēra sporta zāle, kur var spēlēt florbolu, strītbolu, tautas bumbu u.c. sporta spēles, ir zviedru siena ar pievilkšanās stieņiem, matračiem, vingrošanas soliem. Centrs piedāvā dažāda veida sporta inventāru sporta spēļu nodrošināšanai. Šeit var spēlēt arī aktīvās galda spēles – novusu, galda tenisu, galda futbolu, gaisa hokeju, biljardu. Pagalmā var spēlēt volejbolu, badmintonu, mācīties staigāt pa līdzsvara virvi un ar koka kājām, apgūt pamatus kroketa spēlē un citas āra aktivitātes.

Centra virtuvītē ir iespējams apēst līdzi paņemto launadziņu un kopā ar draugiem uzvārīt tēju, vai kopīgi pagatavot līdzņemtās pusdienas. Atsevišķos pasākumos virtuvītē skolotāji ar bērniem kopīgi gatavo, piem., cep piparkūkas, ar kurām tiek cienāti visi centra apmeklētāji.

Telpās var spēlēt kādu no 60 galda spēlēm vai nesteidzīgi likt puzles un spēlēt atmiņas spēles. No piedāvātā klāsta katrs atradīs sev piemērotāko. Pieejami dažādi koka un plastmasas konstruktori, lego. Lasītavā ir dažāda veida literatūra – grāmatas un žurnāli, tur var arī pildīt mājas dearbus.. TV telpā ir iespēja izvēlēties kādu multenīti vai aktierfilmu  no 218 DVD filmu disku piedāvājuma, vai arī var mierīgi pasēdēt klusumā un lasīt grāmatas par Jēzus dzīvi.

Brīvā laika centrs ir ne tikai telpas, kur bērni un jaunieši var attīstīt savas spējas un intereses, bet arī vide personīgai un sociālai attīstībai. Centrs ir vieta, kur var satikties ar draugiem un veidot jaunas draudzības un atpūsties. Ir iespēja piedalīties konkursos, radošās aktivitātēs, sporta un galda spēļu sacensībās un turnīros, un arī saņemt balviņas. Var organizēt interešu grupas vai tajās iesaistīties, un organizēt pasākumus. Ar centra pedagogiem var  kopā mācīties un spēlēt spēles, prasīt padomu un pārrunāt svarīgus jautājumus.

Visas centra aktivitātes ir pieejamas bez maksas!