Informācija par projektu:

Kultūrizglītības programma “Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Tās mērķis ir, sākot ar 2018. gada septembri, nodrošināt katram mūsu valsts skolēnam iespēju vismaz vienu reizi mācību semestra laikā apmeklēt norises, kas dod iespēju klātienē iepazīt Latviju mākslas un kultūras norises (skatuves mākslā, mūzikā, vizuālajā mākslā, literatūrā, dejā, arhitektūrā, dizainā un kino), tai skaitā izzināt Latvijas valstiskuma attīstības un saglabāšanas liecības, Latvijas kultūrainavu, kultūras vērtības un laikmetīgās izpausmes, vēsturisko mantojumu un radošās industrijas, un kas saistītas ar mācību un audzināšanas darba saturu.  (https://lv100.lv/programma/latvijas-skolas-soma/)

Projekta īstenošana

Iniciatīvas “Latvijas skolas soma” realizētie pasākumi

2022./2023. m.g.

Klase

Pasākuma nosaukums

Pasākuma datums

Vieta

1.klase

2.klase

3.klase

Mācību ekskursija uz Jūrmalu

Septembris

Jūrmala

4.klase

5.klase

6.klase

7.klase

8.klase

Rīgas 1.Kristīgā pamatskola

9.klase Virtuālais planetārijs – mācību nodarbības virtuālajā realitātē: astronomija, fizika, dabaszīnība, bioloģija, māksla. 15.11.2022. Rīgas 1.Kristīgā pamatskola