Mīļi aicinām uz Rīgas Kristīgās vidusskolas Ziemassvētku labdarības koncertu, kas notiks šā gada 19.decembrī pulksten 18:00 Svētā Pāvila baznīcā A.Deglava ielā 1.

Īpašie viesi: Ainars Virga, Kristīne Šomase un Jānis Goba.

Koncertā piedalās: Rīgas Kristīgās vidusskolas koris “Tikai kopā” (vadītāja Dace Liepa); jauktais koris “Dzīne” (vadītājs Aivars Gailis), jauktais koris “Kamarde” (vadītāja Dace Liepa), Svētes pamatskolas koris (vadītāja Daiga Gorbunova), Strenču Mūzikas skolas un vidusskolas meiteņu vokālais ansamblis (vadītāja Inese Niklaviča) un Strenču Mūzikas skolas saksofonu ansamblis (vadītājs Jānis Jansons), kā arī Rumpmuižas Ziemassvētku orķestris (Gundars Dzenovskis – klavieres, Edgars Galzons – bass, Ilvars Manfelds – bungas).

Arī šogad koncerts īpaši veltīts sociālās aprūpes centru “Ezerkrasti”, “Gaiļezers” un “Jugla” iemītniekiem. Tāpēc ja vēlies iepriecināt kādu senioru – atnāc ar dāvaniņu!

Rīgas Kristīgās vidusskolas Ziemassvētku koncerts 2018

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *