Rīgas Kristīgās vidusskolas Ziemassvētku labdarības koncerts 19.12.2018.

Foto atskats uz Rīgas Kristīgās vidusskolas labdarības koncertu “Svētī savu tuvāko”, kas 2018.gada 19.decembrī notika Svētā Pāvila baznīcā.

Īpašie viesi: Ainars Virga, Kristīne Šomase un Jānis Goba.

Koncertā piedalījās: Rīgas Kristīgās vidusskolas koris “Tikai kopā” (vadītāja Dace Liepa); jauktais koris “Dzīne” (vadītājs Aivars Gailis), jauktais koris “Kamarde” (vadītāja Dace Liepa), Svētes pamatskolas koris (vadītāja Daiga Gorbunova), Strenču Mūzikas skolas un vidusskolas meiteņu vokālais ansamblis (vadītāja Inese Niklaviča) un Strenču Mūzikas skolas saksofonu ansamblis (vadītājs Jānis Jansons), kā arī Rumpmuižas Ziemassvētku orķestris (Gundars Dzenovskis – klavieres, Edgars Galzons – bass, Ilvars Manfelds – bungas).

Foto: Inga Linda.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *