Bībeles svētki 2020

Rīgas 1.Kristīgā pamatskola mīļi aicina uz Bībeles svētkiem “12 dabas elementi ceļā” noslēguma pasākumu 2020.gada 13. martā plkst.11.00, Rīgas 1.Kristīgās pamatskolas Brīvā laika centra “Jota” telpās, A.Deglava ielā 1A!

Bībeles svētki tiek organizēti, iesaistot gan Rīgas 1.Kristīgās pamatskolas, gan Rīgas skolas, gan arī reģionu vispārizglītojošās un Svētdienas skolas audzēkņus un viņu pedagogus.

Šogad Bībeles svētki svinēs 22 gadu jubileju!

Jautras aktivitātes, komandu sacensības, balvas par skaistiem darbiņiem, gardi kliņģeri, brīnišķīgas kristīgas grāmatas un vēl visādi pārsteigumi.

Dalība svētkos ir bez maksas, un dāvanas vienmēr tiek sarūpētas tikai pateicoties mīļiem un atsaucīgiem cilvēkiem un kolektīviem.

Ieejas biļete – “Putns”- līmēts, zīmēts, veidots, konstruēts, filmēts- ļaujam fantāzijai vaļu ! Tiekamies Bībeles svētkos!

Bībeles svētki 2020