Ziemassvētki 2019

Rīgas 1.Kristīgā pamatskola mīļi aicina uz Ziemassvētku koncertu “Svētī savu tuvāko”, kas notiks ceturtdien, 2019.gada 19.decembrī, pulksten 18:00 brīvā laika centrā “Jota” Augusta Deglava ielā 1A.

Mūsu iepriekšējiem Ziemassvētku koncertiem azotē allaž bijis kāds pārsteigums, un šis gads nebūs izņēmums, jo pasākumā piedalīsies trīs īpaši viesi: Latvijas hiphopa leģenda Ozols, dziedātāja Lorete Medne, kuras balss pieskaras jūtīgākajām sirds stīgām, un saviļņojošais saksofonists Austris Vēveris.

Koncertu kuplinās arī Rīgas 1.Kristīgās pamatskolas koris “Tikai kopā” (vadītāja Dace Lazda), jauktais koris “Dzīne” (vadītājs Aivars Gailis) un Rumpmuižas svētku orķestris (Ritvars Garoza – taustiņinstrumenti; Edgars Galzons – basa ģitāra; Pauls Pokratnieks – bungas).

Līdzīgi kā iepriekš, arī šogad koncerts veltīts sociālās aprūpes centru “Ezerkrasti”, “Gaiļezers” un “Jugla” iemītniekiem. Tāpēc aicinām koncerta apmeklētājus ņemt līdzi dāvaniņas, lai iepriecinātu seniorus!

Ziemassvētki 2019

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *