Valsts svētku koncerts 2019

Rīgas 1.Kristīgā pamatskola pacilāti ielūdz uz Lavijas Republikas Proklamēšanas dienai veltīto koncertu #LV101, kas notiks trešdien, 2019.gada 13.novembrī, plkst.15:00 brīvā laika centrā “Jota” Augusta Deglava ielā 1A.

Koncertā piedalās: Rīgas 1.Kristīgās pamatskolas koris “Tikai kopā” (vadītāja Dace Lazda), mūsu draugi – Strenču novada vidusskolas un mūzikas skolas pūtēju orķestris (vadītājs Jānis Jansons) un Strenču mūzikas skolas vokālais ansamblis (vadītāja Inese Niklaviča).

Pēc koncerta, orientējoši ap pulksten 16:30, sāksies dejas, kurās spēlēs atraktīvais un aizraujošais saksofonists Arnis Graps, kā arī Rumpmuižas svētku orķestris (Dace Lazda – balss, Ritvars Garoza – taustiņinstrumenti; Edgars Galzons – basa ģitāra; Ilvars Manfelds – bungas).

UZMANĪBU! Lūgums ņemt līdzi groziņu kopīgajai bufetei.

https://www.facebook.com/events/728383030998870/

Valsts svētku koncerts 2019

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *