Latvijas simtgades priekšvakarā, 2018.gada 16.novembrī, aicinām uz mūsu skolas 110 gadu jubilejas salidojumu!

Mēs aicinām ikvienu, kas absolvējis vai mācījies šajā skolā, neatkarīgi no laika un skolas nosaukuma – Rīgas plsētas pamatskola, Rumpmuižas skola, 15.pamatskola, Rīgas pilsētas Augusta Deglava pamatskola, 15. septiņgadījā pamatskola, Rīgas 15. astoņgadīgā skola, Rīgas 1. krsitīgā skola, Rīgas Kristīgā ģimnāzija vai Rīgas Kristīgā vidusskola. Aicināti visi absolventi, esošie vai bijušie darbinieki, vecāki un mūsu draugi!

Svētku programma:

16:00 – svētku koncerts brīvā laika centrā “Jota” A.Deglava ielā 1a
18:00 – Groziņvakars skolā un balle, kurā spēlēs grupa “Rumpīši”. Dalība salidojumā bez maksas. Pasākuma laikā darbosies fotostūrītis.

Sīkāka informācija pa tālruni +371 67 273 824

Rīgas Kristīgās vidusskolas salidojums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *