Ainars Virga un Rīgas Kristīgās vidusskolas koris koncertēs Strenčos

Mums ir lieliskas ziņas! Trešdien, 3.oktobrī, mūsu skolas koristi kopā ar skolotāju Daci Liepu dosies uz Strenču novada kultūras centru, lai kopā ar mūsu lieldraugiem Ainars Virga un Jānis Buķelis izpildītu leģendārās grupas LĪVI labākās dziesmas!

Koncerts īpaši veltīts skolotājiem, un tajā piedalīsies arī Strenču Mūzikas skolas koris (vadītāja Inese Niklaviča) un Svētes pamatskolas koris (vadītāja Daiga Gorbunova), kā arī Strenču novada kultūras centrs pūtēju orķestris (vadītājs Jānis Jansons) un Valmieras Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestris “Sibemol” (vadītājs Mārtiņš Birnis). Kā vienmēr pasākumu kuplinās trio ar Ritvaru Garozu pie taustiņinstrumentiem, Edgaru Galzonu pie basa un Ilvaru Manfeldu pie sitaminstrumentiem.

Tiekamies jau pavisam drīz!

http://strencunovads.lv/koncerts-tev-skolotaj/

Ainars Virga un Rīgas Kristīgās vidusskolas koris koncertēs Strenčos

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *