Mūzika Tev

Trešdien, 20.martā, mūsu skolas 1.-4.klases skolēni apmeklēja Latvijas Koncerti cikla Mūzika Tev koncertu “Virtuves rēvija”.

Bērni dzīvoja līdzi tam, kā parasti virtuves priekšmeti – Kastrolīte un Vāciņš, Slotas kāts un Lupatiņa – visi, kas ir virtuvē, sāk dziedāt, dejot un spēlēt. Brīnumainā atdzīvošanās bija tik aizraujuša, ka neviens Kongresu nama zālē nespēja nosēdēt savā vietā, bet metās līdzi dejā! Paldies par aizraujošo notikumu, Mūzika Tev!

Video: skolotāja Ieva Karlsberga.

Sākumskolas bērni apmeklē aizraujošo Mūzika Tev koncertu

Trešdien mūsu skolas 1.-4.klases skolēni apmeklēja Latvijas Koncerti cikla Mūzika Tev koncertu "Virtuves rēvija". Bērni dzīvoja līdzi tam, kā parasti virtuves priekšmeti – Kastrolīte un Vāciņš, Slotas kāts un Lupatiņa – visi, kas ir virtuvē, sāk dziedāt, dejot un spēlēt. Brīnumainā atdzīvošanās bija tik aizraujuša, ka neviens Kongresu nama zālē nespēja nosēdēt savā vietā, bet metās līdzi dejā! Paldies par aizraujošo notikumu, Mūzika Tev! Video: skolotāja Ieva Karlsberga.

Posted by Rīgas Kristīgā vidusskola on Ceturtdiena, 2019. gada 21. marts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *