Mūsu meitenēm 2.vieta Latgales priekšpilsētas finālsacensībās florbolā!

Mūsu meitenēm 2.vieta Latgales priekšpilsētas finālsacensībās florbolā!

Šodien, 2019.gada 7.martā, Rīgas 75.vidusskolā norisinājās Latgales priekšpilsētas finālsacensības florbolā 6.-7.klašu meitenēm. Sīvā cīņā ar rezultātu 2:1 mūsu meitenes piekāpās Rīgas 65.vidusskolas komandai, izcīnot 2.vietu un aiz sevis atstājot Rīgas 72.vidusskolu.

Mūsu komandā spēlēja Aleksandra Čodare, Alise Semjonova, Laura Batraga un Irina Ņikitina no 7.klases, Sindija Plaude un Jūlija Simonavičus no 6.klases, kā arī Loreta Rundāne un Sabīne Kubarko no 5.klases. Apsveicam meitenes ar lielisko panākumu!

Mūsu meitenēm 2.vieta Latgales priekšpilsētas finālsacensībās florbolā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *