Ivetas Gailes video uzruna

Noskaties mūsu skolas direktores Ivetas Gailes video uzrunu visiem skolas skolēniem, vecākiem, skolotājiem un skolas darbiniekiem!

Lai gan varētu likties, ka šobrīd pāri visam ir savilcies melns mākonis, direktore Iveta aicina ieskatīties tā zelta maliņā: “Beidzot ir jēgpilna, absolūti lietderīga mācīšanās! Beidzot mūsu bērni un jaunieši mācās un jēgpilni izmanto visas viedierīces! Un mācās rakstīt pieklājīgus e-pastus, un mācās saklausīt, un mācās uzrunāt skolotājus ar jautājumiem. Beidzot arī vecāki ir ieraudzījuši savus bērnus pavisam citā gaismā.” Arī skolotājiem šis ir īsts pārmaiņu laiks, kas nesis īstu brīnumu. “Mīļie, tas ir zelta laiks!” saka direktore Iveta un iedrošina savas bailes un nemieru nolikt Jēzum pie kājām.

Lai Dievs sargā mūs visus!