Jota

Brīvā laika centra “Jota” draugs!

Pēc vairāk nekā nedēļas, kad Tu esi mācījies attālināti, Tev droši vien būs brītiņš brīvajam laikam. Diemžēl mēs to nevaram pavadīt kopīgās aktivitātēs brīvā laika centrā, bet iesakām Tev dažas idejas, kā pavadīt brīvo laiku mājās.

Radošās aktivitātes

• Gatavo tauriņus un dekorē māju vai gatavo apsveikumus Lieldienām.
  • Atraisi savu radošumu un gatavo tauriņus no jebkura papīra (noderēs arī reklāmu lapiņas, veci žurnāli, papīra strēmelītes). Tauriņu vari izkrāsot, vari izmantot auduma gabaliņus, lentītes, podziņas, pērlītes.
  • Idejas vari pašpikot Googles meklētājā, ievadot “papīra tauriņu veidošana”.
  • Tauriņus vari nofotografēt un, kad tiksimies centrā, parādīt mums, skolotājiem.

Sporta aktivitātes

• Vingro un iemācies lekt ar lecamauklu:√ – izmēģini, cik lecienus minūtē vari veikt;√ – pilnveido savas lekšanas prasmes ar dažādiem lecienu veidiem.
  • Ja mājās nav lecamauklas, vari izmantot resnāku virvīti vai vienu, vai divas kopā sasietas jostas.
  • Vingrinājumus ar dažādu lecienu veidiem veic 5 minūtes katru dienu un reizi nedēļā lēcienu skaitu vienā minūtē pieraksti (vari arī savu prasmi filmēt).
  • Tu vari arī vingrot, skatoties šo YouTube kanālu, kur skolotāji no Rīgas Teikas vidusskolas sagatavojuši video par iesildīšanos, vingrojumiem iekštelpās un ārā.

Citas idejas

• Atrodi internetā kādu interesantu ēdienu recepti un iemācies to pagatavot. Priecājies!
  • Izmanto laiku ar ģimeni :). Spēlē galda spēles, uzzini ko jaunu par viņiem, palīdzi un iedrošini.

Lai Tev veicas, un ceram, ka tiksimies jau pavisam drīz!

Tava “Jota”.