Bībeles svētki 2019

Rīgas Kristīgā vidusskola ielūdz uz Bībeles svētkiem “Pārpilnība Dievā jeb žēlastība” noslēguma pasākumu š.g. 8. martā plkst.11.00, Rīgas Kristīgās vidusskolas Brīvā laika centra “Jota” telpās, A.Deglava ielā 1A!

Bībeles svētki tiek organizēti, iesaistot gan Rīgas Kristīgās vidusskolas, gan Rīgas skolas, gan arī lauku vispārizglītojošās un Svētdienas skolas audzēkņus un viņu pedagogus. Šogad Bībeles svētki svinēs apaļo 20 gadu jubileju!

Jautras aktivitātes, komandu sacensības, balvas par skaistiem darbiņiem, gardi kliņģeri, brīnišķīgas kristīgas grāmatas un vēl visādi pārsteigumi. Dalība svētkos ir bez maksas, un dāvanas vienmēr tiek sarūpētas tikai pateicoties mīļiem un atsaucīgiem cilvēkiem un kolektīviem.

Mīļi gaidīsim!! Ieejas biļete – apsveikums Bībeles svētkiem 20.dzimšanas dienā!

Bībeles svētki 2019

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *