Atvērto durvju diena 2019

Mums ir tas gods aicināt visus interesentus uz otro atvērto durvju dienu Rīgas Kristīgajā vidusskolā!

Kad? Sestdien, 2019.gada 23.martā.

Cikos? No plkst.11:00 līdz 14:00.

Kur? Rīgas Kristīgajā vidusskolā Augusta Deglava ielā 3.

Programmā:

– ekskursijas pa skolu un skolas brīvā laika centru “Jota”;

– izsmeļoša informācija par mācību procesu, skolas vēsturi, tradīcijām un sasniegumiem;

– jautājumi un atbildes.

Aicinām ne tikai nākamo pirmklasnieku, bet arī citu sākumskolas un pamatskolas klašu vecākus, kas apsver domu par savu bērnu pieteikšanu Rīgas Kristīgajā vidusskolā. Tāpat aicinām arī tās mammas un tētus, kuru bērni jau mācās mūsu skolā, taču kuriem dažādu apstākļu dēļ nav bijusi iespēja sīkāk iepazīties ar skolu.

Ņem draugu un nāc ciemos!

Tiem, kuriem 23.martā nebūs iespējamas apmeklēt atvērto durvju pasākumu, taču kuri noteikti vēlas iepazīties ar skolu, lūgums zvanīt pa tālruni 67273824 vai rakstīt uz rkrvs@riga.lv, lai vienotos par individuālu apmeklējumu.

Mēs, Rīgas Kristīgā vidusskola, esam neliela, pašvaldības finansēta starpkonfesionāla vispārizglītojoša vidusskola. Skolas dzīve risinās ģimeniski draudzīgā vidē, demokrātiskā gaisotnē un skaitliski nelielās klasēs, un tas mūs padara atšķirīgus no citām skolām.

Tikai kopā mēs varam vairāk!

Atvērto durvju diena 2019

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *