Rīgas Kristīgās vidusskolas kora dalībnieki un vecāki pēc LĪVIfest2018

Noguruši, bet priecīgi, izbaudījuši kārtīgu Liepājas roku mūsu skolas koristi ir atgriezušies no LĪVIfest 2018. Paldies Ainars Virga par uzaicinājumu, paldies publikai! Liels paldies skolotājai Dacei Liepai un koristiem par ieguldīto darbu mēģinājumu procesā gandrīz divu nedēļu garumā! Un liels paldies mūsu draugiem no Svētes pamatskolas, kas pievienojās mūsu skolas korim šajā neaizmirstamajā pasākumā.

Ieskatam piedāvājam īsu video no Līvu Dziesmu svētkiem, kas koncertestrādē Pūt Vējiņi notika sestdien, 25.augustā. A.Virgas un Guntars Račs dziesmu “Dieva dēls” izpilda Liepājas un Rīgas kopkoris, solistes: mūsu kora dziedātājas Madara Galzone un Paula Anna Celmiņa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *