Aicinām uz Ainara Virgas koncertu Jotā!

Ceturtdien, 2018.gada 24.maijā, plkst.14:00 Rīgas Kristīgās vidusskolas brīvā laika centrā “JOTA” A.Deglava ielā 1A

Rīgas Kristīgā vidusskola ielūdz uz ģitārista, dziedātāja un komponista Ainara Virgas koncertu “Kādā brīnišķā dienā”. Koncerta programmā iemīļotākās A.Virgas un citu autoru dziesmas no leģendārās grupas “LĪVI” repertuāra.

Koncerta īpašie viesi: Buks (Jānis Buķelis), Rīgas Kristīgās vidusskolas koris (vadītāja Dace Liepa), Strenču Mūzikas skolas koris (vadītāja Inese Niklaviča), Svētes pamatskolas koris (vadītāja Daiga Gorbunova). Pavadošā grupa: Ritvars Garoza (klavieres), Edgars Galzons (basa ģitāra), Ilvars Manfelds (sitaminstrumenti).

Aicinām skolas saimi un interesentus no tuvām un tālām apkaimēm.

Ieeja bez maksas.

Aicinām uz Ainara Virgas koncertu Jotā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *