Atvērto durvju diena Rīgas Kristīgajā vidusskolā 2018

Laipni aicinām uz ATVĒRTO DURVJU DIENU Rīgas Kristīgajā vidusskolā!

Kad? Ceturtdien, 2018.gada 3.maijā.
Cikos? No plkst.12:00 līdz 14:00.
Kur? Rīgas Kristīgajā vidusskolā Augusta Deglava ielā 3.

Programmā:
– ekskursijas pa skolu un brīvā laika centru “Jota”;
– izsmeļoša informācija par mācību procesu, skolas vēsturi, tradīcijām un sasniegumiem;
– sarunas ar skolotājiem un vecākiem, kuru bērni mācās mūsu skolā.

Aicinām ne tikai nākamo pirmklasnieku, bet arī citu sākumskolas un pamatskolas klašu vecākus, kas apsver domu par savu bērnu pieteikšanu Rīgas Kristīgajā vidusskolā. Tāpat aicinām arī tās mammas un tētus, kuru bērni jau mācās mūsu skolā, taču kuriem dažādu apstākļu dēļ nav bijusi iespēja sīkāk iepazīties ar skolu vai skolotājiem.

Ņem draugu un nāc ciemos!

Tiem, kuriem 3.maijā nebūs iespējams apmeklēt atvērto durvju pasākumu, taču kuri noteikti vēlas iepazīties ar skolu, lūgums zvanīt pa tālruni 67273824 vai rakstīt uz rkrvs@riga.lv, lai vienotos par individuālu apmeklējumu.

Mēs, Rīgas Kristīgā vidusskola, esam neliela, pašvaldības finansēta starpkonfesionāla vispārizglītojoša vidusskola. Skolas dzīve risinās ģimeniski draudzīgā vidē, demokrātiskā gaisotnē un skaitliski nelielās klasēs, un tas mūs padara atšķirīgus no citām skolām.

Tikai kopā mēs varam vairāk!