Rīgas Kristīgās vidusskolas Ziemassvētku koncerts "Svētī savu tuvāko" 19.12.2017.

Rīgas Kristīgā vidusskola mīļi aicina uz Ziemassvētku koncertu “Svētī savu tuvāko”, kas notiks otrdien, 2017.gada 19.decembrī, plkst.18:00 Svētā Pāvila baznīcā Augusta Deglava ielā 1.

Koncertā piedalās: komponists, Rīgas Kristīgās vidusskolas lieldraugs Uldis Marhilevičs, dziedātāja Lorete Medne, saksofonu kvartets “n[ex]t move” sadarbībā ar Latvijas Republikas Zemessardzi, Rīgas Kristīgās vidusskolas koris (vadītāja Dace Liepa), Svētes pamatskolas koris (vadītāja Daiga Gorbunova) un jauktais koris “Kamarde” (vadītāja Dace Liepa), kā arī pavadošā grupa: Ritvars Garoza, Edgars Galzons un Ilvars Manfelds. Ziemassvētkiem sirdis sagatavos LELB mācītājs Ģirts Prāmnieks.

Šis koncerts būs īpašs veltījums sociālās aprūpes centru “Ezerkrasti” un “Gaiļezers” iemītniekiem. Tāpēc lai viņus iepriecinātu vēl vairāk, aicinām sarūpēt uz koncertu līdzi mazas dāvaniņas.

Ieeja bez maksas.