Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltīts koncerts

Rīgas Kristīgā vidusskola ielūdz uz Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltīto svētku koncertu, kas notiks šā gada 17.novembrī plkst.11 brīvā laika centrā “Jota” Augusta Deglava ielā 1A.

Koncertā piedalās:
– Rīgas Kristīgās vidusskolas koris (diriģente: Dace Liepa);
– tautas deju kolektīvs “Jota” (vadītāja: Inga Pelēķe).

Koncerta īpašie viesi – kamerorķestris “B-Sharp” ar tā māksliniecisko vadītāju Artūru Gaili pie diriģenta pults.

“B-Sharp” ir pavisam jauns, šā gada septembrī dibināts orķestris, kurā muzicē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas, Latvijas Universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes studenti un nesenie absolventi, kā arī ārvalstu apmaiņas studenti. Viņus visus vieno kopīga aizraušanās – klasiskās mūzikas izpildījums augstā līmenī, to apvienojot ar aizrautību un prieku.

Šajā valsts svētku koncertā orķestris atskaņos Jura Karlsona “Vakara lūgšanu” un Pētera Čaikovska “Serenādi” stīgu orķestrim, bet dažus mūsdienu komponistu skaņdarbus orķestris izpildīs kopā ar Rīgas Kristīgās vidusskolas kori.

Mīļi aicinām skolas saimi, vecākus, vecvecākus un apkaimes iedzīvotājus!

Ieeja brīva.

Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltīts koncerts